Serwis aparatów Sony

Siła

Nasza siła tkwi w jakości i precyzji naszych usług. W e-serwisfoto robimy wszystko by szybko i sprawnie oddać klientowi w pełni sprawne urządzenie które go nie zawiedzie.

Dokładność

Dbałość o szczegóły jest bardzo ważna w przypadku elektroniki. Jedynie dokładne przejrzenie każdego z podzespołów może wykluczyć jego usterkę i dać pewność, że problemy z pracą urządzenia się nie powtórzą.

Radość

Radość w e-serwisfoto oznacza zadowolonego klienta i poczucie, że dobrze zrobiliśmy swoją pracę. Ta radość jest jednym z filarów naszego sukcesu.

Profesjonalna naprawa sprzętu Sony

Serwis aparatów Sony to niełatwe zadanie. Stopień skomplikowania i miniaturyzacji powoduje, że do tych urządzeń lepiej zatrudnić fachowca. W domowej skrzynce z narzędziami może zabraknąć nie tylko potrzebnych przyrządów ale, i to z całą pewnością, części zapasowych. W e-serwisfoto mamy cały potrzebny zestaw do naprawy dowolnego aparatu, kamery, obiektywu czy innego sprzętu optycznego. Podczas napraw korzystamy tylko z oryginalnych części zamiennych. Dzięki wielu latom spędzonym na rynku zdobyliśmy doświadczenie, które w połączeniu z chęcią rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (co bardzo ważne na rynku dynamicznie rozwijającej się elektroniki) dało w efekcie doskonale działający serwis. Aparatów Sony nie brak na rynku ale serwisantów z prawdziwego zdarzenia jest znacznie mniej. Dlatego nie zwlekaj i przekonaj się, że jesteśmy najlepsi!

Zadzwoń jeśli masz pytania

502 776 724