Serwis Canon Kraków

Canon

Już od wielu lat Canon uznawany jest za jednego z liderów branży optycznej. W e-serwisfoto od lat śledzimy najnowsze trendy cały czas podnosząc swoje kwalifikacje i aktualizując naszą wiedzę. Dzięki temu decydując się na skorzystanie z naszych usług macie Państwo pewność pełnego profesjonalizmu.

Kraków

W Krakowie mieszczą się dwa autoryzowane serwisy współpracujące z e-fotoserwis. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wielu zadowolonym klientom zdobyliśmy uznanie wśród Krakowian.

Pełen zakres

Autoryzowane serwisy e-serwisfoto gwarantują naprawę nie tylko aparatów cyfrowych i lustrzanek ale również  obiektywów, lamp, kamer i wielu innych tego typu urządzeń. Dzięki temu możesz nam zaufać nie tylko w kwestii swojej „cyfrówki” ale również innych urządzeń optycznych.

Niełatwa naprawa aparatów canon.

Naprawa sprzętu fotograficznego wymaga dużej wiedzy i odpowiednich narzędzi. Mając sprzęt wysokiej klasy, dobrych uznanych marek, jego naprawę należy zlecić profesjonalnemu serwisowi. Im bardziej skomplikowane urządzenie tym trudniejsza naprawa np. serwis Canon. Kraków ma kilka miejsc, gdzie można spokojnie oddać swoje urządzenie do naprawy i być pewnym, że oddany nam sprzęt będzie w pełni sprawny. Takimi miejscami są dwa autoryzowane punkty napraw współpracujące z e-fotoserwis. Punkt Fotograf na ul. Karmelickiej 68A oraz FotoTom w Nowej Hucie na Os. Wysokim 20D. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz zadowolenie. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Zadzwoń jeśli masz pytania

502 776 724