Serwis Canon

Wiedza

Dzięki wieloletniej obecności na rynku możemy poszczycić się wielką wiedzą w zakresie naprawy i konserwacji urządzeń marki Canon. Serwis Canon – a to dla nas codzienność.

Pewność

Serwis Canon realizuje naprawy wyłącznie przy użyciu oryginalnych części dzięki czemu masz pewność, że po wizycie w naszej pracowni otrzymujesz w pełni sprawne i gotowe do użycia urządzenie.

Bliskość

Dzięki licznym punktom serwisowym w całym kraju możemy zagwarantować nasze usługi bardzo dużej liczbie osób bez konieczność długiej podróży.

Profesjonalna naprawa sprzętu Canon

Jedną z najbardziej znanych marek na rynku elektroniki jest Canon. Serwis tych urządzeń nie należy do najłatwiejszych. Obecnie Canon to jeden z największych producentów produktów optycznych na świecie. Mając to na uwadze e-serwisfoto wraz ze współpracującymi punktami napraw dba o to, aby aparaty Canon serwisowane były tylko z użyciem najlepszych, oryginalnych części zamiennych. Naszym celem jest zadowolenie klienta i oddanie mu w pełni sprawnego urządzenia w jak najkrótszym czasie. Wieloletnie doświadczenie i użycie oryginalnych części sprawia, że możesz być pewny jakości świadczonych przez nas usług. Oprócz serwisu Canon – a oferujemy również pomoc przy problemach powstałych w związku z użytkowaniem urządzeń oraz darmowe porady przy wyborze i kupnie nowych urządzeń. Dbamy o to aby nasi współpracownicy mieli odpowiednią wiedzę w dziedzinie urządzeń optycznych, w tym aparatów, kamer, obiektywów i innych. Co więcej w trosce o dobro naszych klientów nigdy nie przeprowadzamy napraw w przypadku gdyby ich koszt przekroczył wartość naprawianego sprzętu. Posiadamy dużą liczbę punktów napraw na terenie całego kraju, dzięki czemu możemy dotrzeć do prawie wszystkich zainteresowanych. Dlatego jeżeli potrzebujesz naprawy, konserwacji, pomocy w obsłudze lub w wyborze urządzenia marki Canon lub innej może na nas polegać. Zapraszamy!

Zadzwoń jeśli masz pytania

502 776 724