Serwis Nikon Kraków

Nikon

Najlepsze urządzenia wymagają najlepszego serwisu. Marak Nikon od lat jest uznawana za jedną z najlepszych wśród producentów urządzeń optycznych. Takie urządzenia wymagają profesjonalnego serwisu i najlepszych, oryginalnych części zamiennych.

Nowoczesność

Nowoczesność charakteryzuje nie tylko urządzenia które naprawiamy ale również nasze przygotowanie, zarówno te merytoryczne jak i techniczne. W e-serwisfoto dbamy o stały rozwój naszych współpracowników oraz regularne inwestycje w nowoczesny sprzęt pozwalający na naprawę nawet najbardziej skomplikowanych urządzeń.

Prosto do celu

Dzięki wielkiej wiedzy naszych techników naprawa sprzętu w e-serwisfoto następuje szybko. Szukanie powodów usterki dla wprawnych serwisantów rzadko przekracza 10 minut. Ma to przełożenie na szybki czas realizacji naprawy.

Naprawa sprzętu marki Nikon w Krakowie

Jeżeli jesteś posiadaczem sprzętu marki Nikon i zauważyłeś, że coś niepokojącego dzieje się z Twoim urządzeniem to dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajduje się również serwis Nikon. Kraków to miasto gdzie posiadamy dwa autoryzowane, współpracujące z e-serwisfoto punkty napraw urządzeń optycznych. Aparaty cyfrowe, lustrzanki, kamery, obiektywy, lampy i wiele innych. Mamy wieloletnie doświadczenie, nowoczesne urządzenia ale zawsze dbamy o to, aby wiedza naszych współpracowników była jak najaktualniejsza co jest bardzo ważne w branży nowoczesnych technologii. Nasze kompetencje potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy!

Zadzwoń jeśli masz pytania

502 776 724