Serwis Olympus

Olympus

Marka Olympus jest doskonale znany wszystkim. Tym bardziej doświadczeni serwisanci e-serwisfoto wiedzą jak należy obchodzić się z tymi urządzeniami aby szybko i sprawnie przywrócić im działanie. Co więcej zapewniamy, że serwis Olympus odbywa się zawsze z wykorzystaniem oryginalnych części.

Najwyższe standardy

W e-serwisfoto kładziemy największy nacisk na standardy obsługi klienta. Obsługa ta rozpoczyna się od pierwszej rozmowy serwisanta z klientem, obejmuje całość prac nad urządzeniem a kończy się na oddaniu klientowi w pełni działającego urządzenia. Na każdym z tych etapów robimy co w naszej mocy aby nasz klient był maksymalnie usatysfakcjonowany.

Gwarancja

Jeżeli poszukujesz gwarancji najlepszej jakości usług i obsługi klienta to e-serwisfoto jest miejscem dla Ciebie! W naszym serwisie klient zawsze jest najważniejszy. Doceniamy każdego, kto zechcę skorzystać z naszych usług.

Naprawa i konserwacja Olympus

Serwis Olympus odbywa się w autoryzowanych punktach e-serwisfoto od lat. Obok kilku innych marek,  jak Nikon czy Canon, jednym z potentatów światowej branży optycznej jest Olympus. Serwis tych urządzeń, ze względu na zaawansowanie techniczne, wymaga odpowiedniej wiedzy i narzędzi. Oba te kryteria współpracownicy e-serwisfoto posiadają. Co więcej zawsze są na bieżąco z nowościami szybko zmieniającego się rynku aparatów cyfrowych i lustrzanek. Ale e-serwisfoto to nie tylko aparaty, ale również kamery, obiektywy, lamy i wiele innych urządzeń optycznych. Możemy Ci zagwarantować, że serwis Olympus u nas to świetna decyzja.

Zadzwoń jeśli masz pytania

502 776 724